ÁTTEKINTÉS

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest VI.

FELADAT

Érdekel az informatika és már rendelkezel fejlesztői tapasztalatokkal? Van egy szuper ajánlatunk: légy egy modern ázsiai étterem fejlesztőcsapatának tagja! Feladatai lesznek: applikáció fejlesztés IOS és Android platformokra, design kialakítás, feltöltés, verziókezelés, Api végpontokhoz való csatlakozás.

FELTÉTELEK

18 év felett

Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony

Angol nyelvtudás (középfok)

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat feltétel

Informatika ismeretek (software)

MUNKAIDŐ

Hétfőtől péntekig 8:00 és 17:30 között rugalmasa heti 20-40 órában, hosszútávon

BÉREZÉS

1764 Ft/óra

MUNKA AZONOSÍTÓJA

FRONT-BUD

A munkára való jelentkezéshez regisztrálj az ydiak.hu weboldalon (vagy jelentkezz be meglévő fiókodba), valamint töltsd fel az önéletrajzod a saját profilodba. Ezt követően a munkánál kattints a jelentkezés gombra. Bővebben információért a munkával kapcsolatban keresd Horváth Zsófi kollégánkat a +36-30/181-8252-s telefonszámon.

A Helyszínről: Budapest VI.

1764 Ft/óra