ÁTTEKINTÉS

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest V.

FELADAT

A Budapest belvárosi élet egyik legmeghatározóbb étterme és éjszakai szórakozóhelye keresi nappali felszolgálóit. Légy részese az újra kezdésnek és tagja egy igazán összetartó csapatnak! Segédfelszolgálóként feladataid közé fog tartozni a vendégek kiszolgálása, fogadása, pulton belüli feladatok elvégzése. Mosogatóként az edények, tányérok, evőeszközök elmosogatása (géppel), alapvető konyhai kisegítő feladatok ellátása.

FELTÉTELEK

18 év felett

Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Jó kommunikációs készség

Kedves személyiség

Talpraesettség

Terhelhetőség

MUNKAIDŐ

Hétfő-Vasárnap között rugalmasan (11:00-17:00-23:00)

BÉREZÉS

1176 Ft/óra - 1412 Ft/óra

MUNKA AZONOSÍTÓJA

ÖT-NAP

A munkára való jelentkezéshez regisztrálj az ydiak.hu weboldalon (vagy jelentkezz be meglévő fiókodba), valamint töltsd fel az önéletrajzod a saját profilodba. Ezt követően a munkánál kattints a jelentkezés gombra. Bővebben információért a munkával kapcsolatban keresd Pénzes Lili kollégánkat a +36 30 512 7642-s telefonszámon.

A Helyszínről: Budapest V.