ÁTTEKINTÉS

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest VI.

FELADAT

Szeretnél hosszútávon elhelyezkedni? Itt a lehetőség! Ha mindig is kíváncsi voltál egy banki szektor háttér működésére, jelentkezz! Ha úgy érzed belevágnál, főbb feladataid lesznek: Adminisztrációs tevékenységek: szükséges adatok ellenőrzése, ügyféllevelek nyilvántartásba vétele, válaszlevelek postázása, levelek irattárazása, dossziék adatelemzése, felülvizsgálata. Dokumentumpótlások kezelése, szükség esetén kapcsolatfelvétel az ügyféllel.

FELTÉTELEK

18 év felett

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Jó problémamegoldó készség

Kiváló monotónia tűrés

Magabiztos office ismeretek

Pontosság

Precizitás

Talpraesettség

MUNKAIDŐ

20-30 óra / hét (rugalmasan, hosszútávon H-P 8:00-17:30 között)

BÉREZÉS

1200 Ft/óra

MUNKA AZONOSÍTÓJA

ÜSZ-CET

A munkára való jelentkezéshez regisztrálj az ydiak.hu weboldalon (vagy jelentkezz be meglévő fiókodba), valamint töltsd fel az önéletrajzod a saját profilodba. Ezt követően a munkánál kattints a jelentkezés gombra. Bővebben információért a munkával kapcsolatban keresd Komáromi-Varga Flóra kollégánkat a +36 30 248 8855-s telefonszámon.

A Helyszínről: Budapest VI.

1200 Ft/óra