ÁTTEKINTÉS

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Debrecen, Budapest XIII.

FELADAT

Ha szociálisan érzékeny vagy és szeretsz másokon segíteni, úgy érzed, hogy megfelelően asszertív a kommunikációd és jó problémamegoldó is vagy, ez a munka a számodra tökéletes lehetőség. Segíts te is gondmentessé és széppé tenni egy-egy várva várt családi vakációt vagy épp egy üzleti utat. Mind ezt egy rendkívül rugalmasan végezhető munka keretein belül. Feladataid lesznek: segítségnyújtás ügyfeleink számára, problémájuk megoldása; felmerülő káreseményeinek felvétele; káreseménnyel együtt járó adminisztráció elvégzése. Fizetett betanítás biztosított.

FELTÉTELEK

18 év felett

Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony

Angol nyelvtudás (középfok)

Folyamatban lévő szakirányú tanulmány

Befejezett szakirányú tanulmány

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Jó kommunikációs készség

Megbízhatóság

Önállóság

Pontosság

Precizitás

Talpraesettség

Terhelhetőség

Ügyfélorientáltság

MUNKAIDŐ

Havi 80-100 óra vállalása, nyáron 100-120 óra. 1-2 hétvégi nap, valamint 1 éjszakát havonta.

BÉREZÉS

1150 Ft/óra - 1250 Ft/óra + adható bónusz

MUNKA AZONOSÍTÓJA

OPE-DEB

A munkára való jelentkezéshez regisztrálj az ydiak.hu weboldalon (vagy jelentkezz be meglévő fiókodba), valamint töltsd fel az önéletrajzod a saját profilodba. Ezt követően a munkánál kattints a jelentkezés gombra. Bővebben információért a munkával kapcsolatban keresd Horváth Zsófia vagy Baranyi Márk kollégánkat a + 36 30 181 8252 vagy + 36 30 518 3955 -s telefonszámon.

A Helyszínről: Debrecen, Budapest XIII.