ÁTTEKINTÉS

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest V.

FELADAT

V. kerületi színvonalas kávézó és étterem keresi kedves, mosolygós új csapattagját! Ha jól kommunikálsz angolul és magyarul egyaránt, és szeretnéd magadat kipróbálni egy hangulatos helyen segédfelszolgálóként, akkor ezt a munkát Neked találták ki! Feladatot a felszolgálók munkájának segítése lesz: poharak leszedése, asztalok terítése, ételek kivivése lesz.

FELTÉTELEK

18 év felett

Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony

Angol nyelvtudás (középfok)

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Jó kommunikációs készség

Megbízhatóság

MUNKAIDŐ

Hétfőtől vasárnapig, heti 3-4 napban, 12-14 órás műszakban.

BÉREZÉS

1294 Ft/óra

MUNKA AZONOSÍTÓJA

BÖR-RUN

A munkára való jelentkezéshez regisztrálj az ydiak.hu weboldalon (vagy jelentkezz be meglévő fiókodba), valamint töltsd fel az önéletrajzod a saját profilodba. Ezt követően a munkánál kattints a jelentkezés gombra. Bővebben információért a munkával kapcsolatban keresd Pénzes Lili kollégánkat a +36-30/512-7642-s telefonszámon.

A Helyszínről: Budapest V.

1294 Ft/óra