ÁTTEKINTÉS

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest I., Budapest II., Budapest III., Budapest IX., Budapest XI., Budapest XIII., Budapest XIV., Budapest XXII.

FELADAT

Imádod a vizet, a strandot, a bikiniket, a napsütést? El tudnád magad képzelni egy medence mellett nyáron, egy strandon? Vagy akár egész évben jól meglennél akár egy beltéri medence mellett is, wellness, vagy uszoda részen? Szereted a Gyógyfürdők, Strandok világát? Ha tudsz úszni, szeretnél egy plusz nemzetközileg is elismert szakmát, jelentkezz következő úszómesteri képzésünkre, aminek a költségét Mi álljuk! A következő képzés időpontja július 29-től augusztus 04-ig (Hétfőtől Vasárnapig), a képzésről egy teljes napot, vagy két fél napot lehet hiányozni! Gyere és szerezd meg már most a biztos helyed nyárra a strandokra! ;)

FELTÉTELEK

18 év felett

Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony

EÜ kiskönyv (elkészítésében segítünk)

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Megbízhatóság

Önállóság

Pontosság

Precizitás

Talpraesettség

Terhelhetőség

Érettségi bizonyítvány megléte

MUNKAIDŐ

Hétfőtől-Vasárnap között, 4-6-8-10-12 órás műszakok. Folyamatos munka akár egész évben.

BÉREZÉS

1296 Ft/óra

MUNKA AZONOSÍTÓJA

ÚSZÓMESTER LESZEK

A munkára való jelentkezéshez regisztrálj az ydiak.hu weboldalon (vagy jelentkezz be meglévő fiókodba), valamint töltsd fel az önéletrajzod a saját profilodba. Ezt követően a munkánál kattints a jelentkezés gombra. Bővebben információért a munkával kapcsolatban keresd Buzás Anetta  kollégánkat a +36 30 328 8968-s telefonszámon.

A Helyszínről: Budapest I., Budapest II., Budapest III., Budapest IX., Budapest XI., Budapest XIII., Budapest XIV., Budapest XXII.

1296 Ft/óra