ÁTTEKINTÉS

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest I., Budapest II., Budapest III., Budapest IX., Budapest XI., Budapest XIII., Budapest XIV., Budapest XXII.

FELADAT

Iskolaidő mellett egy rugalmas munkára vágysz, amivel jól tudsz keresni és könnyen megközelíthető? Dolgozz Budapest legismertebb fürdőiben jegypénztáros pozícióban, változatos beosztásban. Többféle helyszín közül is választhatsz, így biztosan megtaláljuk az otthonodhoz legközelebb esőt. A következők lesznek a feladataid: belépő jegyek árusítása, vendégek fogadása, eligazítása. Ne aggódj, a betanulást biztosítjuk számodra!

FELTÉTELEK

18 év felett

Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony

Angol nyelvtudás (középfok)

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Jó kommunikációs készség

Jó problémamegoldó készség

Megbízhatóság

Önállóság

Pontosság

Precizitás

Ügyfélorientáltság

MUNKAIDŐ

H-V: 06:00-20:00 (Előre egyeztet rugalmas beosztással, 6-8-10-12 órás műszakokban)

BÉREZÉS

1242 Ft/óra

MUNKA AZONOSÍTÓJA

PÉNZ-BGY

A munkára való jelentkezéshez regisztrálj az ydiak.hu weboldalon (vagy jelentkezz be meglévő fiókodba), valamint töltsd fel az önéletrajzod a saját profilodba. Ezt követően a munkánál kattints a jelentkezés gombra. Bővebben információért a munkával kapcsolatban keresd Simon Anna kollégánkat a +36 30 223 4906-s telefonszámon.

A Helyszínről: Budapest I., Budapest II., Budapest III., Budapest IX., Budapest XI., Budapest XIII., Budapest XIV., Budapest XXII.

1242 Ft/óra