ÁTTEKINTÉS

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest V., Budapest VII.

FELADAT

Készen állsz bevetni magad az éjszakai életbe? Te lehetsz az a szerencsés, aki nem költ, hanem pénzt keres a legmenőbb szórakozóhelyeken! Érezd jól magad és keress egyszerűen és gyorsan pénzt, mint poharas, pohármosogató, ügyelő vagy akár hostess. Gondolkozz csapatba, gyere bátran barátoddal, barátnőddel és még jobban elrepül majd az idő!

FELTÉTELEK

18 év felett

Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony

EÜ kiskönyv (elkészítésében segítünk)

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Megbízhatóság

Talpraesettség

Terhelhetőség

MUNKAIDŐ

Általában: Csütörtök,Péntek, Szombat éjszaka beosztás szerint

BÉREZÉS

1176 Ft/óra - 1412 Ft/óra

MUNKA AZONOSÍTÓJA

VEND-5P

A munkára való jelentkezéshez regisztrálj az ydiak.hu weboldalon (vagy jelentkezz be meglévő fiókodba), valamint töltsd fel az önéletrajzod a saját profilodba. Ezt követően a munkánál kattints a jelentkezés gombra. Bővebben információért a munkával kapcsolatban keresd Pénzes Lili  kollégánkat a +36 30 512 7642 -s telefonszámon.

A Helyszínről: Budapest V., Budapest VII.