ÁTTEKINTÉS

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest VI.

FELADAT

Szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol élvezheted a nyári napsütést, és csodálhatod a város panorámáját is? Jelentkezz barback-poharasnak a belváros egyik legmenőbb rooftop bárjába! Feladatod a pult feltöltése, a poharak leszedése, pultosok és felszolgálók munkájának támogatása lesz.

FELTÉTELEK

18 év felett

Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony

Angol nyelvtudás (középfok)

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Jó kommunikációs készség

Kedves személyiség

Magabiztos fellépés

Megbízhatóság

Önállóság

Pontosság

MUNKAIDŐ

Heti 35 óra, napi 7 óra szerdától vasárnapig 17:00-24:00

BÉREZÉS

1294 Ft/óra

MUNKA AZONOSÍTÓJA

POH-BAR

A munkára való jelentkezéshez regisztrálj az ydiak.hu weboldalon (vagy jelentkezz be meglévő fiókodba), valamint töltsd fel az önéletrajzod a saját profilodba. Ezt követően a munkánál kattints a jelentkezés gombra. Bővebben információért a munkával kapcsolatban keresd Pénzes Lili kollégánkat a +36 30 512 7642-s telefonszámon.

A Helyszínről: Budapest VI.

1294 Ft/óra